Up to 6 Students

3 Courses
$50 per student

6-10 Students

3 Courses
$40 per student

2-10 Kids (age 2-10)

1 Main Dish
$20 per student (includes food)


 

Cost of food will vary depending on the ambition of what you'd like to cook. Ingredients for 3 courses can cost as little as $15 per person, but if you'd like to cook lobster or Fillet Mignon it will be at market price.
If you'd like recommendations based on prices ranges, just ask!